Jak się ubrać na koncert hip hopowy?

ubiór-na-koncert-hip-hopowy

Muzyka hip hop cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Widać to choćby po ogromnej frekwencji na koncertach. Trzeba jednak wiedzieć, że hip hop to nie tylko muzyka, ale cała kultura. Dlatego jeśli ktoś pierwszy raz udaje się na koncert powinien wiedzieć jak się ubrać.

Co ubrać na koncert?

Jak wspomniano hip hop to cała kultura. Dotyczy to także ubioru. Dlatego szukają pomysłu jak się ubrać na koncert warto jest sięgnąć do klasycznego streetwearu. W tej stylizacji podstawę stanowią spodnie dresowe lub spodnie jeansowe. Dodatkowo dobrym pomysłem będzie założenie czarnej bluzy z kapturem oraz kurtki jeansowej. Można powiedzieć, że taka stylizacja to klasyka mody hip hopowej. Oczywiście najlepszym miejscem do zakupu tego typu ubrań będzie sklep hip hop BraggaShop. Takie sklepy znajdują się w niemal każdym mieście, a w sieci istnieje ich bardzo wiele.

Dodatki

Sam ubiór to jednak nie wszystko. Warto jest także zadbać o ciekawe dodatki. Taki elementem mogą być printy moro najlepiej w stylu militarnym. Jeśli chodzi i kolorystykę to warto tu połączyć czerń oraz khaki. Pamiętać jednak należy, aby zbyt nie przesadzić.

Styl sportowy

Nie można zapomnieć także o tym, że moda hip hopowa to także styl sportowy. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zwykła bluza sportowa. Warto także założyć czapeczkę z daszkiem.

Oczywiście ubiór jest kwestią indywidualną. Szykując się na koncert najważniejsze jest to, aby było nam po prostu wygodnie i komfortowo.