Wkładki silikonowe – do czego nosić?

Wkładki zbudowane z silikonu są bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu. Ich podstawowym zadaniem jest uniesienie biustu. Wkładki silikonowe sprawiają, że jest on sprężysty i wygląda atrakcyjniej przez uniesienie, co powoduje optyczne zwiększenie rozmiaru. Wkładki silikonowe umożliwiają subtelną korektę naturalnego kształtu piersi i dostosowanie ich rozmiaru do biustonosza.

Wkładki Gorteks skonstruowane zostały z miękkiego silikonu i świetnie dopasowują się do piersi. Są miłe w dotyku, nie rzucają się w oczy, są dyskretne, nikt więc nie musi wiedzieć o ich istnieniu. Dzięki wkładkom silikonowym biust stanie się pełniejszy. Wkładki idealnie nadają się na większe wyjścia, kiedy chce się zadbać o wygląd nieco bardziej niż zazwyczaj. Świetnie sprawdzą się do wieczorowych kreacji. Na rynku istnieją również wkładki push-up, które dodatkowo zbierają biust w odpowiednim miejscu i powiększają go.

Wkładki silikonowe mogą dodać pewności siebie kobietom, które nie są zadowolone ze swojego naturalnego biustu. Już delikatne wymodelowanie jego kształtu może pomóc i optycznie go zmienić, dzięki czemu będzie wyglądał lepiej. Wkładki z silikonu są bardzo wygodne, nie uciskają nadmiernie piersi, przeznaczone są do wkładania do biustonosza. Ich materiał jest na tyle elastyczny, że dopasowują się do naturalnego kształtu piersi, tworzą jak gdyby drugą skórę, dzięki czemu można poczuć się z nimi w pełni komfortowo.