Dr Martens – uniwersalne obuwie na każdą porę roku

dr martens

Marka Dr Martens dostarcza na rynek wysokiej jakości obuwie skórzane, które stanowią uzupełnienie stylizacji casualowych. Pasują do wielu strojów, dając jednocześnie swobodę ruchu. Jakie buty można znaleźć w ofercie?

Martensy dla kobiet i mężczyzn

Martensy to kultowe obuwie, które mogą wybrać dla siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są one wykonane ze skóry, zatem prezentują wysoką jakość, jednocześnie służąc przez wiele sezonów. Stanowią uzupełnienie stylizacji casualowych, choć można je również dobierać do nieco bardziej eleganckich strojów – takie połączenia bardzo lubi współczesna moda. W ofercie marki Dr Martens znaleźć można obuwie w kolorach:

  • czarnym,
  • białym,
  • brązowym,
  • oliwkowym.

Nieco rzadziej spotykane są wzory kwiatowe czy innego typu printy, choć te również można znaleźć na sklepowych półkach.

Gdzie kupić buty marki Dr Martens?

Martensy można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym sklepie Super Sklep. Należy jednak uważać, gdyż na rynku pojawia się wiele podróbek, których jakość jest o wiele niższa, cenowo natomiast są one zbliżone do oryginałów. Tego typu obuwie warto kupować wyłącznie w oficjalnych sklepach, mając pewność w kwestii ich autentyczności. Marka ma w swojej ofercie również buty wykonane ze skóry syntetycznej, które z powodzeniem mogą wybierać weganie, a także świadomie rezygnujący z obuwia z prawdziwej skóry w trosce o dobro zwierząt. Są one dostępne, podobnie jak buty ze skóry prawdziwej, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.