Kurtka narciarska Roxy – komu i gdzie może się przydać? Najważniejsze cechy

roxy kurtka narciarska

Popularność damskich kurtek narciarskich rośnie z każdym kolejnym dniem, ponieważ panie często wykorzystują je nie tylko na turystycznych wyjazdach, ale też na co dzień. To doskonała propozycja na wszelkie wycieczki o charakterze narciarskim, zimowym, snowboardowym oraz sportowym. Czym jednak powinna charakteryzować się taka kurtka?

Kurtka narciarska Roxy – czego można od niej oczekiwać? 

Doskonałym przykładem wysokiej jakości kurtki jest oczywiście Roxy kurtka narciarska, która przeznaczona jest zarówno dla młodych, jak i bardziej doświadczonych zwolenniczek szeroko pojętego narciarstwa. Kurtki należące do tej kategorii gwarantują użytkowniczkom:

  • skuteczną ochronę przed niekorzystną aurą (deszczem, wiatrem, niskimi temperaturami),
  • wygodę noszenia,
  • swobodę ruchów na każdym możliwym stoku czy też na terenach górskich,
  • wysoki komfort termiczny.

Czym konkretnie odznacza się tego typu kurtka? Na pewno zastosowaniem powłoki DWR (wodoodporność), technologii 10K Quiksilver DryFlight zwiększającej oddychalność, syntetycznej ociepliny WarmFlight oraz klejonych szwów krytycznych. Kobietom nie pozostało nic innego, jak wybrać dla siebie odpowiedni model, głównie pod kątem rozmiaru i koloru. 

Na co jeszcze warto zwracać uwagę w damskich kurtkach narciarskich?

Poza powyższymi aspektami warto docenić jeszcze kilka innych aspektów w Roxy kurtkach narciarskich, a konkretniej m.in. obecność regulowanego kaptura, stójki z ochroną podbródka, otworów wentylacyjnych pod pachami, pasa śnieżnego i przestronnych kieszeni. Dzięki temu każda narciarska przygoda przebiegnie w komfortowych warunkach. 

Roxy kurtka narciarska jest dostępna do kupienia w sklepie online.