Podkolanówki dla mężczyzn?

Wiele kobiet sięga po podkolanówki. Podkreślają nimi swoją indywidualność i oryginalność. Z powodu ich rosnącej popularności, zaczęli sięgać po nie również mężczyźni. Facet w podkolanówkach – to hit, czy kit?

Elegancki dodatek

Kolorowe podkolanówki są eleganckie. Naprawdę! Wystarczy zestawić je z właściwie dobranymi ubraniami. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby założyć je do wyprasowanych w kancik spodni o długości przed kolano. Taka stylizacja nawiązuje do pump, które powszechnie były noszone przez mężczyzn i nikt nie uważał tego za obciach. Teraz też nim nie jest! Zestawienie kolorowych podkolanówek z butami również nie jest trudne. Będą dobrze prezentowały się z eleganckimi lakierkami od garnituru i kolorowymi sneakersami. Choć, z tymi ostatnimi – trzeba zadbać by kolory nie gryzły się zanadto. Mogłoby to wyglądać karykaturalnie.

Dla sportowców

Wysokie skarpetki są obowiązkowe dla tych którzy dużo jeżdżą na rowerze, biegają lub grają w piłkę – najogólniej mówiąc dla sportowców. Osoby prowadzące aktywny tryb życia są narażone na uszkodzenia nóg i pokrywających je skóry. Konieczne jest noszenie długich spodni albo szortów i… podkolanówek. Mogą to być kolorowe podkolanówki, które dodatkowo sprawią, że rowerzysta będzie lepiej widoczny na drodze, a jego nogi będą zabezpieczone przed otarciami. Wszystko zależy od wyobraźni osoby, która je wybiera. Na rynku są dostępne podkolanówki w neonowych odcieniach, które można śmiało potraktować jako elementy odblaskowe. W ten sposób podkolanówki pełnią kilka funkcji równocześnie.