Przyjazna dla środowiska czapka z daszkiem Patagonia – wybór świadomych miłośników mody

patagonia czapka z daszkiem

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na odzież i akcesoria, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i są wyprodukowane zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju. Te wymagania spełnia czapka z daszkiem Patagonia. W zależności od modelu, produkty tej marki wyróżniają się również składanymi daszkami z pianki, tkaninami o właściwościach antybakteryjnych i materiałami dobrze odprowadzających wilgoć.

Artykuł dla tych, którym zależy na środowisku

patagonia czapka z daszkiem

Podążenie za modą nie musi być niekorzystne dla środowiska. Wiele czapek z daszkiem Patagonia to wyroby:

  • Stworzone częściowo z materiałów z recyklingu, przy wyprodukowaniu których zużywa się mniej wody niż w metodach tradycyjnych.
  • Wykonane przynajmniej w połowie z organicznych tworzyw, pozyskiwanych bez udziału sztucznych pestycydów i genetycznie modyfikowanych roślin, mające certyfikat Fair Trade Certified.

Patagonia czapka z daszkiem dostępna jest na https://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem/patagonia.

Wygoda i świetny wygląd w jednym

Nakrycia głowy tej firmy to wygodne produkty, których wymiary z łatwością można odpowiednio dopasować dzięki regulowanym taśmom na klamry. Boczne siateczki i wewnętrzne poliestrowe taśmy w niektórych modelach ułatwiają odprowadzanie potu. Wiele artykułów można prać w pralce, co znacząco ułatwia utrzymanie ich w czystości. Ponadto wyroby te:

  • Mają hydrofobowe wykończenie, a więc chronią przed szybkim przemoknięciem,
  • szybko wysychają,
  • nie zawierają związków PFC.

Produkty te są wykonane z surowców wysokiej jakości, dlatego służą użytkownikom przez wiele lat. Przypadają do gustu szczególnie osobom, którym zależy na trwałych artykułach wyprodukowanych z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.