Wybierz idealną torebkę

torebka damska

Torebki damskie stanowią bardzo ważny rozdział w świecie mody. Stanowią one wspaniałe uzupełnienie stylizacji klasycznej, sportowej i eleganckiej. W zależności od konkretnego typu ubioru, można dobrać inną torebkę. Dużą popularnością cieszą się te w kształcie koła oraz worka. Ta pierwsza z wymienionych doskonale pasuje do oficjalnych stylizacji, efektownych sukienek koktajlowych, delikatnych spódnic do ziemi i krótkich spódniczek typu midi.

Torebki w kształcie koła – modne i praktyczne

Zazwyczaj modele w kształcie koła posiadają ozdobny łańcuszek, który przewiesza się przez ramię. Łańcuszek w skórzanych torebkach damskich w kolorze złota lub srebra będzie doskonale komponował się z nałożoną biżuterią. W torebkach damskich w kształcie koła można zmieścić telefon, portfel, kluczyki, czyli cały kobiecy arsenał.

Markowe torebki popularne w świecie mody

Markowe torebki damskie w kształcie worka są również bardzo popularne w świecie mody. Cenione są one za dużą pojemność i walory użytkowe. W torebkach damskich można zmieścić dokumenty i akcesoria biurowe. Mogą być one noszone na krótkim pasku bądź długim. Można je dopasować do codziennego outfitu. Dzięki markowym torebkom damskim, każda ubrana stylizacja staje się jeszcze bardziej modna i stylowa.

Torebki damskie w wersji glamour

Na uwagę zasługują również skórzane torebki damskie w kształcie prostokąta i kwadratu. Modele te są jednymi z najbardziej pojemnych, dlatego można je nosić na uczelnię, do pracy i nawet na zakupy. Są bardzo wygodne w noszeniu, dzięki dużej ilości przegródek, można w nich zmieścić wszystkie drobne akcesoria. Mogą one być pikowane od zewnątrz, dzięki czemu doskonale wpisują się w kanon glamour. Kobiety eleganckie i z klasą uwielbiają tego typu torebki, gdyż można je nałożyć do każdego typu ubrania i zawsze będzie wyglądać się modnie i na poziomie.