Co to są botki płaskie?

W ostatnich latach botki płaskie zamszowe stały się prawdziwym hitem. Jest to eleganckie i uniwersalne obuwie, które nadaje się na różne okazje.

Czym są botki płaskie?


Botki są również bardzo wygodne, dlatego wiele kobiet wybiera je do pracy. Według niektórych osób każda kobieta powinna posiadać botki w swojej garderobie. Raczej nie ma większych problemów z dopasowaniem botków do określonego stylu. W sezonie zimowym botki zamszowe sprawdzą się doskonale. Botki zamszowe można zestawić zarówno z eleganckimi, jak i codziennymi stylizacjami. Przy pomocy botków można wyczarować naprawdę oryginalną stylizację.

Pielęgnacja obuwia zamszowego


Botki zamszowe na płaskiej podeszwie powinny wybrać osoby, które w modzie poszukują wygody. Pasują idealnie do plisowanej spódnicy, a także obcisłych jeansów. Zamsz wygląda wspaniale, ale trzeba o niego dbać, żeby się szybko nie zniszczył. Podstawą w takiej sytuacji jest pielęgnacja obuwia. Wybór środków pielęgnacyjnych jest bardzo duży. Zakupy należy rozpocząć od gumki oraz impregnatu do zamszu. Gumka do zamszu umożliwia dokładne usunięcie suchych zabrudzeń. Z kolei impregnat pozwoli ochronić botki przed wodą, a także innymi czynnikami zewnętrznymi. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że botki zamszowe można nosić nawet przez cały rok. W chłodniejszym sezonie zdecydowanie królują czarne botki. Jest to praktyczne, stylowe oraz wygodne obuwie. Płaski obcas sprawia, że można w nich chodzić na co dzień.