Bojówki męskie na każdą okazję

Wybierając się na biznesowy lunch na ogół mężczyźni stawiają na klasyczny look i decydują się na założenie spodni w kant oraz koszuli najczęściej w kolorze białym lub błękitnym. Warto wiedzieć, że takie stylizacje odchodzą już do lamusa, gdyż obecnie bardzo popularne stały się połączenia ubrań pozornie do siebie nie pasujących, aby stworzyć semi casualowy look. Obecnie absolutnym must have tego sezonu są bojówki męskie.

Spodnie bojówki męskie – najlepszy wybór do wielu stylizacji

W tym sezonie warto postawić na bojówki męskie, które mogą stanowić bazę wielu outfitów. Dostępne są zarówno modele z prostą nogawką, jak i bojówki rurki zakończone ściągaczem. Proste bojówki sprawdzą się na co dzień. Można do nich dobrać bluzę z kapturem i stworzyć sportową stylizację. Jeżeli do całości dobierzesz jeszcze elegancką marynarkę stworzysz najmodniejszy w tym sezonie look. Mężczyzna ubrany w taki zestaw na pewno będzie wyróżniał się wśród tłumu. Z kolei bojówki zakończone ściągaczem sprawdzają się w zestawieniu z elegancką koszulą, a także koszulką polo. Oczywiście warto również postawić na odpowiednią kolorystykę. W tym sezonie rządzi kolor khaki.

Jakie dodatki dobrać do bojówek?

Męskie bojówki same w sobie są już ozdobne z powodu bocznych kieszeni. Warto w takiej sytuacji dobrać tylko delikatne dodatki, które stanowią dopełnienie stylizacji. Najlepiej tutaj postawić na zegarek z płaską tarczą. Warto zdecydować się na model ze skórzanym paskiem, który doda szyku. Ciekawym wyborem będzie jeszcze skórzany pasek z małą klamrą. Należy jednak zrezygnować z wszelkiego rodzaju wisiorków, które w tym sezonie są passe.