Modne spodnie dla każdej kobiety

Chociaż sukienki i spódnice to atrybuty kobiety, wiele z nich lubi jednak nosić również spodnie, które są bardzo wygodne i pozwalają na więcej swobody. Zwykle wiosną panie zaopatrują się w kilka nowych par, aby dodać swojej garderobie trochę świeżości. Jakie modele spodni damskich są modne w tym roku? Poniżej krótki przegląd propozycji.

Modne spodnie damskie

W tym roku modne są zarówno dopasowane wąskie spodnie, jak również szersze spodnie tak zwane palazzo. Każda kobieta powinna zatem znaleźć coś odpowiedniego dla swojej figury. Oczywiście największe pole do popisu mają panie ze zgrabnym nogami, które świetnie prezentują się zarówno w obcisłych rurkach czy krótszych cygaretkach, jak i długich i szerokich spodniach.

Dżinsy czyli spodnie dla wszystkich

Na szczęście istnieją jeszcze jeansy, czyli spodnie bardzo demokratyczne, pasujące każdemu bez względu na rodzaj sylwetki lub wiek. Oczywiście dżinsy z dziurami są zarezerwowane raczej dla młodych kobiet, natomiast to trochę starsze powinny kupić sobie klasyczne granatowe, z prostymi lub delikatnie zwężający mi się nogawkami. Do lamusa odeszły już dzwony, choć co roku część sklepów próbuje je reaktywować w swoich kolekcjach. Wciąż jednak bardziej popularne są dżinsowe spodnie z dziurami, niż właśnie dzwony.

Szorty

Świetną propozycją na lato są również bawełniane szorty, takie o trochę dłuższych nogawkach będą mogły nosić panie w każdym wieku. Generalnie warto mieć przynajmniej jedną parę w szafie, bo przydają się na wszelkiego typu wycieczki poza miasto czy choćby na rower.