Piżama świąteczna – idealny model na prezent

Mnóstwo osób, gdy nie ma pomysłu na prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia kupuje bliskim piżamę świąteczną. To zawsze trafiony, gustowny upominek, z którego cieszy się osoba obdarowana. Jakie piżamy świąteczne można będzie znaleźć w grudniu w sklepach? Na jakie modele zwrócić uwagę? Poniżej krótka podpowiedź.

Piżama świąteczna dla pań


Kobiety uwielbiają nosić w okresie zimowym kolorowe, ciepłe piżamy z motywem nawiązującym do Świąt Bożego Narodzenia. Najlepiej jest postawić więc na zestaw spodnie plus bluzka z długim rękawem, które będą wykonane ze 100% bawełny lub z polaru. Typowa piżama świąteczna dla pań musi mieć kolor butelkowej zieleni lub czerwieni. Dobrze jest także, gdy pojawia się na niej śmieszny mikołaj, choinka, prezenty i te wszystkie rzeczy, które kojarzą się ze świętami.

Piżama dla panów


Panowie równie chętnie jak panie lubią chodzić w takich oryginalnych piżamach. Ich partnerki zawsze znajdą oryginalny zestaw na 6 grudnia lub pod choinkę. Panów powinna zadowolić piżamka lekka – z szortami i koszulką z krótkim rękawkiem. Obowiązkowo musi się na niej pojawić motyw świąteczny. Śmieszny mikołaj z napisem „ho ho ho” to absolutny must have na piżamkach, które będzie można znaleźć w sklepach podczas Świąt.