Spacer po górach w zimie – kurtka snowboardowa damska

Spacer po górach w zimie - kurtka snowboardowa damska

Kiedy bierzemy urlop w zimie, częstym problemem staje się decyzja, jaki wybrać kierunek wczasów oraz dokąd wyjechać, aby solidnie wypocząć i się zrelaksować. Otóż najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będą góry. To idealny sposób na aktywny wypoczynek. Pobyt w górach to świetna okazja na spacery i wyprawy po górach. Przecież każdy wie, że sport to zdrowie. Zatem jak się ubrać, czy też jaką odzież wybrać, abyśmy nie zmarzli, a zarazem, żeby było nam wygodnie? O tym poniżej.

Jaką kurtkę wybrać na zimową wędrówkę?

Jeśli mowa o odzieży wierzchniej – najlepiej sprawdzi się tutaj kurtka snowboardowa damska. Parametry techniczne i materiał, z jakiego są wykonane kurtki snowboardowe bardzo dobrze sprzyja warunkom panującym w górach, nawet podczas wysokiego mrozu. Kurtka jest odporna na opady deszczu i śniegu, niskie temperatury i wilgoć. Poza tym utrzymuje ciepło i jest wyposażona w kaptur i pas chroniący przed śniegiem. Kurtki te często posiadają kieszenie zapinane na zamek, co jest ogromną zaletą oraz odpowiednio uszczelnione szwy.

kurtka snowboardowa damska we wzór zorzy

Dodatkowe cechy kurtki snowboardowej

Funkcjonalność i styl kurtki snowboardowej damskiej to kolejne pozytywne cechy, na które warto zwrócić uwagę. Jej atrakcyjny wygląd sprawia, że kurtka jest bardzo modna i stylowa, a jednocześnie funkcjonalna i praktyczna, co zapewniają walory techniczne. Wszystkie cechy materiału powodują, że zimna pora roku i góry są środowiskiem naturalnym kurtki snowboardowej. Ponadto kurtka jest w 100% wodoodporna, dzięki powłoce hydrofobowej.