W pogoni za modą

Co się nosi tego sezonu? Neonowe bluzki dla dziewczynek to ostatni krzyk mody podyktowany wybiegami. Kolorowe skórzane marynarki krótkie i długie. Długie sukienki w stylu boho, podkreślające figurę to subtelny strój, który pasuje każdej kobiecie. Pojawiają się również kwiaty. Kolorowe bluzeczki, odświeżą nasz styl tego sezonu. Różnego rodzaju spódnice jeansowe i luźne bluzy oraz koszule. Strój dobieramy do okoliczności, tak unikniemy wpadek.

Uroczystości rodzinne

Komunie, wesela, przyjęcia, to wyjścia na które musimy się dobrze przygotować. Dobrym wyborem są eleganckie sukienki, oraz marynarki i eleganckie koszule. Obowiązkowo biżuteria i dodatki. Koniecznie fryzjer i kosmetyczka. Wszystko dopracowane do perfekcji. To wyjątkowe okoliczności, na których nasz strój jest lekko przerysowany w stronę powagi. To taka mała rodzinna rewia mody. Wszyscy są mocno wystrojeni, a kobiety pilnują, aby żadna sukienka się nie powtórzyła dwa razy. To byłby skandal.

W czym do szkoły?

W szkołach już dawno zlikwidowano mundurki. Dzieci więc ubierają się dowolnie. Zazwyczaj preferują strój wygodny. Chłopcy chodzą na sportowo, a dziewczyny również noszą wygodne bluzy, ewentualnie krótkie szorty. Szkoła to nie rewia mody, ubiór powinien być skromny, nie jakiś wystrzałowy, aby powodował rozproszenie na lekcjach. Nauczyciele raczej klasyka. Spódnice, spodnie, marynarki. Tu również chodzi głównie o wygodę.