Złote buty na słupku dla kobiet

Nic tak nie podkreśli naszego sex appealu i kobiecości jak czółenka złote na słupku. No może czerwone szpilki, ale one nie nadają  się na wszystkie okazje. A złote czółenka na słupku tak.

To buty na wszelkie rodzaju spotkania rodzinne i formalne. Z klasą podkreślą nasz styl, elegancję i osobowość. Czółenka mają wygodny stabilny obcas i klasyczną linię buta. W wersji złotej doskonale nadają się na  wesela, sylwestry czy inne szampańskie zabawy. Panujący obecnie trend na błysk i metaliczne kolory powoduje, że złote buty są na fali. 

Najbardziej pożądane modele złotych czółenek na słupku

Modeli i typów czółenek jest bardzo dużo. Kategoria jest zróżnicowana. Poszczególne modele różnią się rodzajem zapięcia. Buty mogą być wsuwane lub zapinane na pasek (wokół kostki lub z tyłu, nad kostką). Mogą różnić się też krojem. Większość to obuwie zabudowane tzn. zakrywające palce i pięty. Występują też warianty peep toe, czyli z odkrytymi palcami albo z odkrytą piętą. Wysokość obcasa od prawie płaskiego do wysokiego na 15 cm też daje spore możliwości wyboru. 

To, na jaki model się zdecydujemy i jaki jest przez nas najbardziej pożądany, zależy od naszych potrzeb, możliwości czy okoliczności. Gdy wybieramy się na wesele czy sylwestra, optymalnym wyborem będą buty w tzw. wersji tanecznej, czyli na wysokim obcasie, odkryte i z filuternymi paskami wokół kostki. Jeśli buty mają nam służyć również w innych okolicznościach, zdecydujmy się na uniwersalny model. Niższy obcas, zakryte palce i pięty doskonale sprawdzą się na oficjalnym spotkaniu, jak i rodzinnym obiedzie. Wybór należy do nas. 

Jak nosić złote czółenka na słupku ?

Trzeba pamiętać, że złote buty są z natury rzeczy olśniewające i wystarczająco przykuwają uwagę. Dobierzmy do nich kreacje w stonowanym kolorze. Biżuteria też nie powinna być zbyt bogata. Jak zawsze obowiązuje zasada co za dużo to niezdrowo.