Czym wyróżniają się modne spodnie jeansowe baggy?

baggy męskie spodnie jeansowe

Modne i stylowe spodnie jeansowe baggy są doskonałym wyborem nie tylko dla młodszych, ale również dla starszych panów. Nowoczesne spodnie baggy są idealnym wyborem przede wszystkim dla zagorzałych miłośników stylu ulicznego. Jeszcze kilka lat temu w spodniach baggy chodzili wyłącznie fani rapu. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda zupełnie inaczej, dlatego też praktycznie każdy może pozwolić sobie na ich zakup.

Amerykańskie czy europejskie spodnie baggy?

Wybierając oryginalne spodnie jeansowe baggy pamiętać należy o tym, że amerykańskie modele znacząco różnią się od europejskich wersji. Jeżeli chodzi o europejskie spodnie to mają one zdecydowanie bardziej obniżony krok i zwężane nogawki. Do tego typu spodni można śmiało założyć dopasowany t-shirt i wygodne bluzy z kapturem. Amerykanie bardzo często wybierają czapki, które mają prosty daszek. Europejczycy preferują klasyczne czapki z zakrzywionym daszkiem.

Z czym nosić baggy jeans męskie?

Baggy jeans męskie jak powszechnie wiadomo mają zdecydowanie mniej sportowy charakter niż klasyczne modele dresów. Najlepiej prezentują się w towarzystwie młodzieżowych t-shirtów z napisami. Bardzo ważne jest przede wszystkim to, aby do spodni dobrać sportowe buty. Jeżeli chodzi o sam kolor to w obecnym sezonie rekordy sprzedaży biją dresy baggy w kolorze szarym. Dla starszych panów najbezpieczniejszym wyborem są spodnie w grafitowym i czarnym odcieniu. Wybór jest bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Najwygodniejszym wyborem są modele, które posiadają ściągacze zamontowane w pasie.