Różne stylizacje z bluzami męskimi

Męskie bluzy Prosto cieszą się bardzo dużą popularnością. Zarówno, jeżeli chodzi o panów po 40stce, jak również tych młodszych. Chyba śmiało można powiedzieć, że tego rodzaju element garderoby pasuje wszystkim mężczyznom – bez względu na wszystko. Warto jednak wiedzieć, do jakiego rodzaju stylizacji pasują takie bluzy w typie ulicznym.

Klasyka na topie

Chyba wszyscy przyznają, że bluza Prosto zestawiona razem z klasycznymi, ciemnymi jeansami jest absolutnym strzałem w dziesiątkę. Takim, który wcale się nie starzeje. Co więcej – niezależnie od tego, w jakim kolorze będzie bluza, czy będzie miała kaptur, czy też nie, do jeansów będzie jedną z najlepszych propozycji, która zawsze będzie mile widziana.

Dobry pomysł na stylizację zarówno, jeżeli chodzi o spacer z dziećmi w parku, jak również męskie wyjście z kumplami do baru. Może zamiast jeansów w typie denim, lepiej wybrać te slim fit? Oczywiście, że i taka stylizacja będzie doskonałą propozycją, która sprawi, że mężczyzna zawsze będzie prezentował się w odpowiedni sposób.

Buty razem z bluzą

Skoro już spodnie zostały wybrane, to czas na to, aby dopasować do całości dobre obuwie. Jakie buty należy wybrać? Prosto bluza świetnie będzie współgrać z obuwiem sportowym. Najlepiej równie klasyczne adidasy, czy też coś ala Jordany.

Zamiast tego można zdecydować się na trampki w porze wiosennej lub letniej. Te wysokie i te niskie, razem z jeansami i bluzą z kapturem lub bez, świetnie będą współgrać z całością stylizacji, zapewniając wygodę i komfort.