Elegancki styl w zasięgu ręki każdej kobiety

Codzienna elegancja, czyli styl casualowy wybierany jest przez coraz więcej kobiet. Elegancka stylizacja przełamana elementem codzienności to coś co sprawdza się w każdej sytuacji.

Baza to podstawa

Bazę garderoby każdej kobiety powinny stanowić damskie marynarki. Bez względu na kolor, będą one świetnym dopełnieniem zarówno koszuli biznesowej, jak i bawełnianego topu.

Do codziennych stylizacji, warto wybierać modele wykonane z bawełny, lub wiskozy. Są to materiały zapewniające przewiewność i posiadające mniej elegancki charakter (np. w porównaniu do satyny, czy atłasu).

Klasyczne kroje świetnie wyglądać będą w klasycznej kolorystyce, do której zaliczamy czerń, granat i szarość. Mniej poważne marynarki damskie w wszystkich kolorach tęczy również znajdą swoje miejsce  szufladzie z stylem casual. Ich dopełnieniem powinny być jednak stonowane spodnie, lub spódnica.

Zakupowe och i ach

Wybór dobrze skrojonej marynarki przyprawić może o ból głowy. Zakup marynarek damskich przez Internet – ze sklepu Yups nie jest więc dobrym pomysłem. Jedynie samodzielne przymierzenie marynarki umożliwi wybór tej jedynej.

Idealna marynarka pasuje zarówno do jeansów, materiałowych spodni, jak i spódnic. Często, warto poczekać dłużej, by znaleźć ideał spełniający wszystkie wcześniej zaplanowane aspekty.