Na ulewę najlepsze kalosze: dlaczego panie je kochają?

Moda ma to do siebie, że się co pewien czas zmienia. Są jednak trendy, które przez dłuższy czas utrzymują się na rynku. Jednym z takich hitów są kalosze damskie – https://www.casu.pl/women/obuwie-1/kalosze.html

Fenomen gumowych butów

Niektórym osobom gumowce wciąż przywołują skojarzenia z ogrodem czy z pacholęcymi czasami skakania w deszczu po kałużach. Tymczasem obecnie wiele kobiet nosi kalosze w ulewne dni. Taki widok na ulicy nie należy do rzadkości. Buty te bowiem są nie tylko świetną ochroną przeciwdeszczową dla naszych stóp, ale również modnym dodatkiem do niemal każdej stylizacji. A przy okazji można zafundować sobie powrót do dzieciństwa i poskakać po kałużach, gdy nikt nie patrzy!

Do wyboru, do koloru

Damskie kalosze to już nie są jedynie proste, jednokolorowe buty. W sklepach znaleźć można ogromny wybór gumowców we wszelkie możliwe wzory: kwiaty, groszki, kratkę czy paski. Wiele z nich wyglądem bardzo przypomina kozaki – ten fakt na pewno ucieszy panie, które nie lubią klasycznego wyglądu kaloszy. Ponadto dodatki, takie jak fikuśna kokardka czy ozdobny zamek również dodają uroku tym butom.

Kobiety uwielbiają kalosze za ich praktyczność i oryginalność. Moda na takie obuwie wciąż trwa i nie zanosi się na to, aby szybko miała przeminąć.