Wygodne i efektowne majtki damskie

damskie majtki

Bielizna to niezwykle istotny element kobiecej garderoby. Prawidłowo dobrana, powinna być nie tylko wygodna, ale i efektowna. Jeśli chodzi o majtki, w sprzedaży dostępnych jest wiele produktów różniących się między sobą krojem oraz rodzajem zastosowanego materiału. Część z nich można nosić na co dzień, inne zakłada się na specjalne okazje.

Klasyczne figi i komfortowe szorty

Za najbardziej klasyczne majtki damskie uznaje się figi. Charakteryzują się lekko podwyższonym stanem i pasują do każdego typu sylwetki. Figi zakrywają większą część pośladków i optycznie wydłużają nogi. Wykonane z koronki mogą prezentować się niezwykle seksownie i zmysłowo. Dzięki swej uniwersalności można nosić je pod każdym rodzajem odzieży. Duży komfort noszenia zapewniają także szorty. To damskie majtki, które swym wyglądem przypominają męskie bokserki. Znakomicie sprawdzają się zarówno w czasie chłodniejszych dni, jak i podczas uprawniania sportu. W ofercie producentów  znaleźć można szorty z podwyższonym stanem, które skutecznie modelują talię. 

damskie majtki

Stringi i thongi

W sprzedaży dostępne są również stringi damskie, które wzbudzają sporo kontrowersji wśród samych kobiet. Cześć pań uważa, że tego rodzaju majtki są niekomfortowe i niehigieniczne. Taka bielizna uznawana jest za niezwykle zmysłową i seksowną. Popularną odmianą stringów damskich są thongi. Wyposażone w nieco szerszy pasek między pośladkami, zapewniają zdecydowanie większy komfort noszenia. Podczas codziennej aktywności świetnie sprawdzą się majteczki bawełniane. Podczas wyjątkowych okazji warto włożyć na siebie koronkowe thongi, które znakomicie komponują się ze zwiewną odzieżą.